İmamoğlu Tekstil

Kurumsal

İmamoğlu Tekstil Fabrikası
0 +
Tecrübe

Hakkımızda

İmamoğlu Tekstil

İmamoğlu Tekstil olarak, Türkiye’nin ilk tekstil fabrikalarından biri unvanını taşımanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca yünlü battaniye başta olmak üzere, geniş ürün gruplarıyla beraber 1983’ten beri faaliyet gösteriyoruz.

Vizyonumuz

İç ve dış piyasada faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, misyonumuzun ve vizyonumuzun en başında yüzde yüz kalitenin yanı sıra müşteri memnuniyeti gelir.

Kalite Politikamız

İşletme olarak yünlü ürünlerle ilgili gerekli hassasiyeti ve duyarlılığı en ince ayrıntısına kadar gösterir ve müşterilerimizi kapsamlı bir şekilde bilgilendirmeye özen gösteririz.

0 +
İş Ortağı
0 +
Ürün
0
Sertifika
0 +
Ekip

Kaliteli Tekstil Ürünleri

Farkımız

icon-mechine-bg.png

Üretim Parkuru

İmalat tesisimiz saf kuzu yününü yıkanmış vaziyette alıp yün örtü hâline gelene kadar geçen tüm aşamalardaki makina ve ekipman parkurunu kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

İstihdam ve Tedarik

İhracattaki yolumuz kaliteden geçmekte olup en yüksek standartlara beraber ulaşmak için yüksek istihdam ve sağlam tedarik zinciri oluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Sertifikalarımız

Yün endüstrisindeki yerimizi dünyaca bilinen ve kabul edilen önemli sertifikalarla taçlandırıyoruz.

The Woolmark Company tarafından belirlenen ve yün üretiminde global kalite standardını karşılayan sertifikaya sahibiz.

Uluslararası Tekstil, Deri Ekolojisi Alanında Araştırma ve Test Derneği tarafından firmamıza verilen Oeko Tex Sertifikası ise hem çevresel hem sosyal açıdan sağlıklı üretim yaptığımızı belgelendirir.

Açık ve sürdürülebilir ticaret için faaliyet gösteren uluslararası bir kuruluş olan Amfori’den sertifikalı olan şirketimiz, doğal kaynakların kullanımında sorumlu davrandığını belgelendirmektedir.